POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
22. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO FESTIVALU, 24. - 25. 5. 2019, AREÁL KOUPALIŠTĚ V POLIČCE

Aktuálně

03.05.2011 - Vstupenky

Od 3.5. zahájen předprodej na http://www.ticketstream.cz/ 

28.04.2011 - Propagace

od pátku 29.4.  budou v Divadelním klubu k dispozici plakáty a letáky prosím tímto všechny o pomoc s propagací po školách, pracovištích, hospodách, klubech, městech, vsích, lesech, lukách, rybnících, potocích...... díky lulu

20.04.2011 - 14. ročník

Do sekce program vložena konečná podoba 14. ročníku a v sekci vstupenky najdete aktuální ceny.
Těšíme se na Vás. 
 

 

21.10.2010 - RCK 2011

Rozhovor s hospodářem Divadelního spolku Tyl a s dramaturgem festivalu Rockoupání Lukášem Zrůstem.

Dobrý den příteli hospodáři. Jak se spolku vede finančně, se raději ptát nebudu. Všechny mé otázky se budou týkat jen a jen Rockoupání. Pro čtenáře podotýkám, že „rozhovor“ se vzhledem k časovému presu koná nikoliv on ale off-line. Tedy používám známou novinářskou fintu, že otázky posílám mailem a očekávám odpovědi stejně tak.

Jak hodnotíš minulý ročník? Loňský ročník dopadl po stránce organizační na jedničku, po stránce návštěvnické na trojku a po stránce finanční na pětku. Z toho nám vychází průměrná známka tři. Takže, abych odpověděl na tvůj dotaz, příteli předsedo, loňský ročník byl průměrný.

Bude se konat i příští? Další tedy v pořadí 14. ročník BUDE a to dokonce na stejném místě, tedy v areálu koupaliště v Poličce.

Termín je klasický? Ano, termín zůstává neměnný. Poslední květnový víkend, přesněji 27. a 28. 5. 2011.

Sděl čtenářstvu, jaké změny v příštím ročníku budou. Po nekonečných hodinách rockování celého organizačního týmu a po třech finančně slabých ročnících, jsme se shodli, že festival dozná jistých úprav. Předně jsme byli nuceni snížit rozpočet celé akce a z toho plyne toto: původní tři scény budou nahrazeny třemi scénami, ovšem v trochu jiné podobě. Veškeré hudební akce, vyjma elektronické hudby, se budou odehrávat přímo v areálu koupaliště. Tedy hlavní scéna zůstává stejná, „Béčko“, které dozná nejvíce změn, bude také „v koupališti“ a scéna C bude v nezměněné podobě. Toť asi největší změny pro tento ročník.

Kolik bude vystupujících? Přesné číslo ještě nevím, předpokládám ale, že během dvou dní vystoupí na 50 kapel, jednotlivců, duet, trií, kvartet, kvintet a samozřejmě i sextet…….

Prozradíš již nějaké kapelky? Měl bych zde zajisté zmínit některá jména, leč raději si ještě ponechám trochu času. Vše bude postupně odkrýváno na www.rockoupani.cz. Případní zájemci, kteří by chtěli poradit s tvorbou programu, mohou své návrhy během listopadu vhodit do urny v tabáku na náměstí u Kubátů nebo v klubu. Mezi studenty poličských škol již brzy proběhne dotazníková akce.

Pořadatelem bude opět pouze DST?
Jako již tradičně bude pořadatelem Divadelní spolek Tyl, který tím zatíží svá již tak přetížená bedra.

Co má dělat případný sponzor, kdyby chtěl přispět?
Zde bych rád použil raději množného čísla, tedy sponzoři. Nechť kontaktují mě například na čísle 776 094 235 a já poskytnu nezbytné informace.

Lulu, díky za rozhovor a držím palce, ať se další ročník nad očekávání vydaří a do žákovské obdrží samé jedničky.

30.05.2010 - report č.5

a je to, více v reportu č.6

29.05.2010 - report č.4

Přátelé, máme za sebou bezmála "celý pátek" a až na pár kapiček vše šlape jak má. Trošku nám v tom nadělaly paseku lehké skluzíky, ale jak právě slyším hlavní scéna končí, následována scénou Bé a pouze jungle povalí do rána až pozdního poledne.Teď jsem dostal informaci,že vrchni stavitel moris si spletl mou mámu se Šedákem, nevím co to znamená ale mám strach....Zpět k festivalu, zítra začínáme, vlastně dnes v 11:00 v Divadelním klubu, hříčkou o Gilgamešovi, poté zahájíme sobotní prosluněný den na koupališti.Prognózy jsou příznivé a pan Jameson je s námi též.Jelikož plácám nesmysli končím s dnešním reportem a jdu ukončit produkci WWW.Doufám, že zítra nás tu bude alespoň o tři tisíce více.RCK zdar.

28.05.2010 - Spuštěna webkamera!

Pro všechny, kdo chtějí sledovat dění na hlavní scéně, byla spuštěna webkamera. Online obrázky z místa dění tedy naleznete [zde].

 

27.05.2010 - report č.3

Táák Vážení, pátek je za dveřmi a měl bych napsat, že vše je připraveno v očekávání mas návštěvníků.Je pravda že masy očekáváme avšak vše ještě připraveno není.Zbývá doladit několik maličkostí, jako třeba ozvučit scénu Bé a Cé, navozit pro jistotu 5 tun pilin, osvítit areál, postavit back stages, navozit pivo, postavit pivní stan, doprodat zbývající vstupenky.......... Jelikož je stále čtvrtek času je dost :-D. Všechny avizované kapely jsou potvrzeny, takže není třeba se obávat změn v programu.Nálada na balatoně není nijak veselá, ale ještě nepřišel přítel Jameson, tak uvidíme až dorazí.Nový přírůstek týmů a to zvukař hlavní scény zvaný lombardo právě shání tyč na hemoroidy.Není čas na psaní tedy snad později......

PS: DOPORUČUJI NEPOUŽÍVAT FESTIVALOVÉ PARKOVIŠTĚ Z DŮVODU PODMÁČENÉ LOUKY, ALE RADĚJI NECHAT AUTOMOBIL VE MĚSTĚ.NEJLÉPE NA PARKOVIŠTI POD TYLOVÝM DOMEM A UDĚLAT SI PRÝMA PROCHÁZKU KRÁLOVSKOU ALEJÍ ZHRUBA 500 METRŮ KE KOUPALIŠTI.

27.05.2010 - Jak se staví festival ...

V sekci fotogalerie si můžete prohlédnou některé fotogorafie z probíhající stavby ...

27.05.2010 - report č.2

hoši děkujem, vypadá to, že dopadne i počasí což je skoro neuvěřitelné,  proto kupujte vstupenky.Pouze v poličce předprodej do pátku 11:00.Ticketstream končí půl nocí čtvrteční.Nálada v technické produkci více než dobrá, zdá se že s přibývajícím časem se zlepšuje uvidíme ráno.Několik postřehů ze zákulisí, nyní pouze citace: kdosi - já si dám budík na devátou, někdo jiný shodil notebook s hudbou, moris - " můžeš lízat? ", kouba " ježiš marja ", hraje tornádo lue což znamená že notebook funguje.Mejval " haaa - k morisovy - "seš píča ". Zdá se, že konečně nálada v týmu uvadá a tím pádem máme několik málo hodin připravit se na zítřek.Prý všechny pozdravuje Topol, pro neznalé jeden z nejlepších zvukařů a také alůkoholiků v čechách.Všechny zdravý a po návratu z léčebny má moc práce.Nyní se hovoří o marihuaně, o jejích škodlivých účincích atd..... :-D.Raději zanechám report č.2 skončit a doporučím Vám čekat na další a nenechat si ujít jeden z posledních neprofesionálně zmáknutých a přesto mega festivalů v čechách.Fuck off all sponzors with out, Coma computers, Unet.cz, Dektrade, Elstore, Enter, Sádrokartony Nešický, Quanto, Martin Velíšek, Kofola, Rádio Černá hora, Argo, Pekárna Borová a to stačí protože poslední a největší je Jakub Kleinbauer ( teď skoro nelžu ) dobrou noc a dobré ráno s festivalem Poličské rockoupání.... PS: chtěl sem vložit nějaké fotografie, ale budou později, tedy co nejdříve....howg