POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
21. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO FESTIVALU, 25. - 26. 5. 2018, AREÁL KOUPALIŠTĚ V POLIČCE

Aktuálně

23.10.2012 - Rockoupání 2013 !

Jupijéj - Rockoupání 2013 se rozbíhá. Již druhá schůzka o Rockoupání 2013 proběhla v Divadelním klubu, tentokráte ve složení Čech, Čerpák, Čurbes, Kuba, Martin, Moris, Pája, Petřík, Zbyňek. Byl stanoven finanční rámec festivalu (jako vloni), dramaturgie (Čerpák a Zbyněk a všichni ostatní přítomní i nepřítomní), alter-jungle-panková scéna - pokud se podaří vše sladit, forbína ano, ale vychytanější, řeč se vedla o moderátorech, o kapelách, o ženských a tak všelijak podobně... Další schůzka, ze které vzejdou první kapely bude za měsíc.

18.05.2012 - Start

Právě jsme začali a zatím všechno šlape, tak přijďte pobýt...

17.05.2012 - Hokejový stan

takže vše jak jsme předpokládali a na semifinálový zápas bude připraven hokejový stan a uvidíme jestli nebude i něco více.

17.05.2012 - Info z areálu

Koupaliště na 90 % připraveno pro víkendovou pohodu.Navečer očekáváme příjezd pódia a techniky a zítra v poledne se začnou Poličkou rozléhat všelikeré zvuky z profesionální aparatury značky L-ACOUSTICS.Počasí nám slibuje svou přívětivější tvář a zdá se, že by se nám měl vyhnout i déšť, což by bylo neuvěřitelné.Kdo ještě nemá vstupenku nechť využije posledních 24 hodin předprodeje." Tenhle víken bude prostě boží "

15.05.2012 - Výtažek z rozhovoru pro tisk

Zdravím noviny,

Je těžké vybírat interprety a kapely pro takový projekt ? 

       Nemyslím, že by výběr kapel byl tím nejtežším co realizace obnáší.   

Na co se mohou návštěvníci těšit ? 

      Určitě se mohou těšit na spostu kvalitní muziky, videoprojekci, poličské pivo, dobrou stravu, spoustu klasických festivalových doplňků ( stánky, fotbálky...), festivalovou vatru, pokud naši hokejisté postoupí ze čtvrtfinále plánujeme hokejový stan s projekcí a určitě mnoho dalšího.

Kolik scén jste pro letošní ročník připravili? Z jakých hudebních žánrů si lidé budou moci vybírat ?   

      Letos stejně tak jako v loni je připravena hlavní scéna s forbínou a druhá scéna, která nese název Circus stage. Každý rok se snažíme o žánrovou pestrost a nejinak tomu bude i tento rok.

Které kapely budou podle Vás největším lákadlem? 

Jelikož jsem kapely vybíral, jsou pro mne lákadlem všechny :-) Předpokládám však, že určitě nikoho neurazí Tři sestry, Visací zámek, Priessnitz, ROOT a další ...

Jakou návštěvnost letos očekáváte?

      Návštěvnost se stabilně pohybuje okolo 2000 a nečekám výraznější nárust.

Program pojede nonstop do druhého dne. Jak máte zajištěno, aby hudba nerušila lidi z blízkého sídliště ? 

      Non stop pojede pouze druhá scéna, která je jednak v uzavřeném stanu ( cirkusové šapitó ) a reprosoustavy budou hrát na druhou stranu směrem k poličské sjezdovce.

Kdo dohlídne na pořádek a bezpečnost ? 

      Každý rok si zajišťujeme pořadatelskou službu sami ve spolupráci s městskou a státní policií.

Téměř každé rockoupání propršelo. Jaké jste si letos objednali počasí ?

      Pro letošek máme objednáno slunečné počasí, pouze k ránu bude trochu chladněji takže doporučujeme teplé oblečení, nebo konzumaci horkých nápojů.

 

       Rád bych touto cestou poděkoval Městu Polička jmenovitě starostovi p.Martinů, Poličskému pivovaru, firmě Coma computers, rádiu Hey., Dektrade a.s.,Edward sound & light agenci,  Enter Polička, Unet.cz, BiG Polička, nakladatelství Argo, Borovské pekárně, SOU a SOŠ Polička, Agronea Polička,  a další spoustě bezejmenných bez nichž by festival nemohl proběhnout.

 

13.05.2012 - Předprodej

Předprodej vstupenek bude probíhat do pátku 18.5. do 12:00, tak kupujte ještě jich pár zbývá ...

12.05.2012 - Stánkaři

Krajda

Ahoj, jen dávám do placu seznam stánkařů na letošním ročníku :

Budou fotbálky, Vege-Kafárníci z Brna i kafárníci ze Svitav(asi),Kamil a čajovna, Absinťáčci:), Palačinky, šperky, placky a podobně ...

10.05.2012 - Tak nějak vše

Všechny avizované kapely jsou potvrzeny, časy hraní platí jak je psáno, dokončuje se forbína stage a od pondělí začínáme budovat areál koupaliště. Žádné změny oproti jiným ročníkům v podstatě nejsou. Pokud se najde pár dobrovolníků na středeční úklid trávy (nikoli marihuany) něchť se ozvou Janu Morávkovi (číslo v kontaktech). Máknou li fest, je možnost získat nějakou tu vstupenku na fest ...

10.04.2012 - Program

 Program a ceny vstupného zvěřejněny ...

20.01.2012 - Pomalu začínáme

Zdravím Vás všechny. Zde je malá ochutnávka zatím potvrzených kapel pro termín 18. a 19. 5. 2012.

Tři sestry, ROOT, D.O.P., Visací zámek, Tichá dohoda, BU-FU, Defucto, UJD ...