POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
21. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO FESTIVALU, 25. - 26. 5. 2018, AREÁL KOUPALIŠTĚ V POLIČCE

Aktuálně

29.05.2010 - report č.4

Přátelé, máme za sebou bezmála "celý pátek" a až na pár kapiček vše šlape jak má. Trošku nám v tom nadělaly paseku lehké skluzíky, ale jak právě slyším hlavní scéna končí, následována scénou Bé a pouze jungle povalí do rána až pozdního poledne.Teď jsem dostal informaci,že vrchni stavitel moris si spletl mou mámu se Šedákem, nevím co to znamená ale mám strach....Zpět k festivalu, zítra začínáme, vlastně dnes v 11:00 v Divadelním klubu, hříčkou o Gilgamešovi, poté zahájíme sobotní prosluněný den na koupališti.Prognózy jsou příznivé a pan Jameson je s námi též.Jelikož plácám nesmysli končím s dnešním reportem a jdu ukončit produkci WWW.Doufám, že zítra nás tu bude alespoň o tři tisíce více.RCK zdar.

28.05.2010 - Spuštěna webkamera!

Pro všechny, kdo chtějí sledovat dění na hlavní scéně, byla spuštěna webkamera. Online obrázky z místa dění tedy naleznete [zde].

 

27.05.2010 - report č.3

Táák Vážení, pátek je za dveřmi a měl bych napsat, že vše je připraveno v očekávání mas návštěvníků.Je pravda že masy očekáváme avšak vše ještě připraveno není.Zbývá doladit několik maličkostí, jako třeba ozvučit scénu Bé a Cé, navozit pro jistotu 5 tun pilin, osvítit areál, postavit back stages, navozit pivo, postavit pivní stan, doprodat zbývající vstupenky.......... Jelikož je stále čtvrtek času je dost :-D. Všechny avizované kapely jsou potvrzeny, takže není třeba se obávat změn v programu.Nálada na balatoně není nijak veselá, ale ještě nepřišel přítel Jameson, tak uvidíme až dorazí.Nový přírůstek týmů a to zvukař hlavní scény zvaný lombardo právě shání tyč na hemoroidy.Není čas na psaní tedy snad později......

PS: DOPORUČUJI NEPOUŽÍVAT FESTIVALOVÉ PARKOVIŠTĚ Z DŮVODU PODMÁČENÉ LOUKY, ALE RADĚJI NECHAT AUTOMOBIL VE MĚSTĚ.NEJLÉPE NA PARKOVIŠTI POD TYLOVÝM DOMEM A UDĚLAT SI PRÝMA PROCHÁZKU KRÁLOVSKOU ALEJÍ ZHRUBA 500 METRŮ KE KOUPALIŠTI.

27.05.2010 - Jak se staví festival ...

V sekci fotogalerie si můžete prohlédnou některé fotogorafie z probíhající stavby ...

27.05.2010 - report č.2

hoši děkujem, vypadá to, že dopadne i počasí což je skoro neuvěřitelné,  proto kupujte vstupenky.Pouze v poličce předprodej do pátku 11:00.Ticketstream končí půl nocí čtvrteční.Nálada v technické produkci více než dobrá, zdá se že s přibývajícím časem se zlepšuje uvidíme ráno.Několik postřehů ze zákulisí, nyní pouze citace: kdosi - já si dám budík na devátou, někdo jiný shodil notebook s hudbou, moris - " můžeš lízat? ", kouba " ježiš marja ", hraje tornádo lue což znamená že notebook funguje.Mejval " haaa - k morisovy - "seš píča ". Zdá se, že konečně nálada v týmu uvadá a tím pádem máme několik málo hodin připravit se na zítřek.Prý všechny pozdravuje Topol, pro neznalé jeden z nejlepších zvukařů a také alůkoholiků v čechách.Všechny zdravý a po návratu z léčebny má moc práce.Nyní se hovoří o marihuaně, o jejích škodlivých účincích atd..... :-D.Raději zanechám report č.2 skončit a doporučím Vám čekat na další a nenechat si ujít jeden z posledních neprofesionálně zmáknutých a přesto mega festivalů v čechách.Fuck off all sponzors with out, Coma computers, Unet.cz, Dektrade, Elstore, Enter, Sádrokartony Nešický, Quanto, Martin Velíšek, Kofola, Rádio Černá hora, Argo, Pekárna Borová a to stačí protože poslední a největší je Jakub Kleinbauer ( teď skoro nelžu ) dobrou noc a dobré ráno s festivalem Poličské rockoupání.... PS: chtěl sem vložit nějaké fotografie, ale budou později, tedy co nejdříve....howg

26.05.2010 - report č.1

ufffffffff, příprava festivalu probíhá v již zaběhlých kolejích, jen je nás nějak málo a trošku nestíháme.Každopádně beze spánku a s trochou dobré nálady :-D zvládáme veškeré obtíže, abychom Vás mohly přivítat přibližně v pátek na jubilejním 13-tém ročníku.Trošku nám to komplikuje deštíček, ale je to jen takový vlahý skoro letní sprcháček, tak s tím není problém :-))). Areál bude oproti loňsku kvalitně zajištěn proti blátíčku, i když jak jistě pravidelný návštěvník ví " bez bláta není rockoupání ".Není čas na slohové práce a s chutí do toho...... Další report čekejte záhy.rck zdar

24.05.2010 - RCK na ČT dnes 07:00

http://www.ceskatelevize.cz/program/10274470705-25.05.2010-05:59-1.html

20.05.2010 - RCK v České televizi

25.5. mezi 06:45 a 07:15 se objevím spolu s kamarády z První hoře v Dobrém ránu ČT Brno a všechny Vás společně budeme zvát na letošní ročník.Váš festival.

12.05.2010 - Vltava poprvé po 7 letech a rovnou na rockoupání

Kapela VLTAVA se vrací!!!

Robert Nebřenský se rozhodl vrátit se s kapelou Vltava na pódia


Když v roce 2003 ohlásila kapela Vltava ukončení činnosti – zbylo po kapele mnoho osiřelých fanoušků a také velká díra na české hudební scéně.
Jedna z nejoriginálnějších kapel shromážděná od roku 1986 kolem kytaristy a zpěváka Roberta Nebřenského byla v českých zemích velmi oblíbená a také koncertně nesmírně činná. Diskografie kapely obsahuje 4 alba - Mládí i tak velkou lásku bere s humorem (1994), Šťastnej jako trám (1996), Marx, Engels, Beatles (1998), Když bozi zestárnou (2000) a 1 výběr Best of (2001).
Rok 2010 má být rokem návratu této dnes již legendární kapely. Současná Vltava chce stavět na novém repertoáru, na druhou stranu se nechce distancovat od původní Vltavy – a proto na koncertech můžeme očekávat i staré dobré písničky. Sestava „nové“ Vltavy částečně vychází z poslední sestavy Vltavy v roce 2003 – Robert Nebřenský (kytara, zpěv), Martin Vajgl (bicí), František Svačina (klávesové nástroje). Novými členy kapely pak jsou Tomáš Uhlík (basa) a především pak Peter Binder (kytara), pro kterého však Vltava není zcela nová kapela, protože již spolupracoval s Vltavou jako host na albu Mládí i tak velkou lásku bere s humorem.
Kapela plánuje přes léto navštívit pár vybraných akcí a na podzim vyrazit na regulérní turné po ČR.
 

28.04.2010 - Vstupenky - předprodej

Právě dnes se na mě začaly prodávát vstupenky na www.ticketstream.cz . Tak neváhejte a za pouhých 330,- nakupujte.Váš festival