POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
21. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO FESTIVALU, 25. - 26. 5. 2018, AREÁL KOUPALIŠTĚ V POLIČCE

Aktuálně

10.05.2005 - Časové změny v programu

Dva týdny před Rockoupáním se trochu pozměnila doba vystupování sobotních kapel. Časy se mírně posunuly, čehož si ani nevšimnete, ale skupina Znouzectnost nám poskočila z ranních hodin do hodin podvečerních. Nic jiného se nestalo :-)

25.03.2005 - Fotogalerie z minulých ročníků

Konečně přidány fotogalerie z minulých ročníků Rockoupání. Není to žádný zázrak, ale nemusí pršet, jen když kape :-) Přejeme Vám příjemnou podívanou !! Jestli máte nějaké dotazy ohledně Rockoupání, napište vzkaz do Knihy návštěv. Mějte se jarně.

16.03.2005 - Spuštěny nové stránky

Zdravíme Vás, hudbychtiví přátelé !! Festival poličské Rockoupání se, po delší odmlce, vrací na internet a přináší ty nejaktuálnější informace přímo z centra dění. Program, který je právě nyní zveřejněn zde a take ná stránkách Divadelního klubu: www.divadelniklub.cz, je již s největší pravděpodobností konečný a nemělo by docházet k nijak dramatickým změnám.

21.05.2004 - Zprávičky z Rockoupání 2004 & fotografie

Průběh poličského Rockoupání byl již několikrát živě přenášen na internet. Povedlo se to i vloni a Vy se můžete podívat, jak to tenkrát vypadalo. Stačí kliknout na odkaz vedoucí na stránky města Poličky: www.policka.cz.