POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
22. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO FESTIVALU, 24. - 25. 5. 2019, AREÁL KOUPALIŠTĚ V POLIČCE

Aktuálně

01.06.2005 - A je po všem přátelé ,....

To to uteklo, že ? Tak dlouho se všichni těšili a najednou je konec. Doufáme, že jste si z letošního ročníku odnesli spoustu příjemných vzpomínek, že jste objevili dosud nepoznaná hudební a společenská zákoutí a hlavně, že jste si ten poslední květnový víkend pořádně užili. Jak to všechno dopadlo ? Co se povedlo a co se nepovedlo ? Všechny Vaše dotazy Vám zodpoví ta nejpovolanější osoba. Stačí kliknout na Zprávu o poličském Rockoupání 2005

.,... Rád bych ještě zodpověděl jeden důležitý dotaz, který se týká fotografií z festivalu. Fotogalerie se jistě objeví v příštích týdnech. Záleží jen na tom, jak rychle se ke mě to kvantum fotografií dostane. BuĎte trpěliví a mějte s námi slitování. Dík

20.05.2005 - Online zprávy & zprávičky

Stejně jako v minulých ročnících i letos jsou pro Vás připraveny online zprávy přímo z dějiště festivalu. Součástí zpravodajství budou i fotografie a videopřenos. Nemáte-li možnost zúčastnit se festivalu, určitě využijte možnosti a buďte u toho !! Vše by se mělo odehrávat na této adrese: online zpravodajství. Jestliže vám odkaz z nějakých důvodů nefunguje, zkuste najít informace tady: www.policka.cz. Nutností pro shlédnutí videa je WMP Plugin pro Internet Expolrer. Problém by měla vyřešit nová verze přehrávače Windows Media Player.

10.05.2005 - Časové změny v programu

Dva týdny před Rockoupáním se trochu pozměnila doba vystupování sobotních kapel. Časy se mírně posunuly, čehož si ani nevšimnete, ale skupina Znouzectnost nám poskočila z ranních hodin do hodin podvečerních. Nic jiného se nestalo :-)

25.03.2005 - Fotogalerie z minulých ročníků

Konečně přidány fotogalerie z minulých ročníků Rockoupání. Není to žádný zázrak, ale nemusí pršet, jen když kape :-) Přejeme Vám příjemnou podívanou !! Jestli máte nějaké dotazy ohledně Rockoupání, napište vzkaz do Knihy návštěv. Mějte se jarně.

16.03.2005 - Spuštěny nové stránky

Zdravíme Vás, hudbychtiví přátelé !! Festival poličské Rockoupání se, po delší odmlce, vrací na internet a přináší ty nejaktuálnější informace přímo z centra dění. Program, který je právě nyní zveřejněn zde a take ná stránkách Divadelního klubu: www.divadelniklub.cz, je již s největší pravděpodobností konečný a nemělo by docházet k nijak dramatickým změnám.

21.05.2004 - Zprávičky z Rockoupání 2004 & fotografie

Průběh poličského Rockoupání byl již několikrát živě přenášen na internet. Povedlo se to i vloni a Vy se můžete podívat, jak to tenkrát vypadalo. Stačí kliknout na odkaz vedoucí na stránky města Poličky: www.policka.cz.